Kniha

Zažila jsem slávu, úspěchy, medaile, ale také spoustu okamžiků, o kterých jsem nikomu neřekla. Nikomu jsem se o nich nesvěřila, protože jsem se bála, nebo protože jsem se dokonce styděla. Ve své biografii JINÁ GABRIELA jsem se kompletně „odhalila“. Popsala jsem nejen velké výhry, ale i to, co se za nimi skrývalo. Třeba desítky probrečených nocí, spory s rodiči a trenéry, ne vždy ideální atmosféra v týmu nebo těžká nemoc, kterou jsem před světem dlouho tajila. Vím, že jsem svojí zpovědí v knize mnohé překvapila, někoho zklamala a někomu možná způsobila nepříjemnosti. Já jsem však tento krok musela udělat, abych vystoupila ze světa, který nebyl takový, jaký jste si možná mysleli.

Z četných reakcí ale také vím, že kniha mnoho lidí pobavila, donutila k zamyšlení a někoho dokonce motivovala. To je pro mě to nejcennější zjištění. Knihou jsem totiž chtěla nejen popsat vše, co jsem prožívala, ale především dát sílu těm, kteří bojují s podobnými problémy či nemocí. Chtěla jsem jim dát odvahu, aby začali se svými problémy bojovat, aby o svých problémech začali komunikovat a aby se především nebáli se obrátit na odborníky. Také jsem chtěla "postrčit" okolní svět, který většinou pouze přihlíží, nebo někdy dokonce přivírá oči.

Finanční prostředky z prodeje knihy využíváme pro nadační aktivity, a to prostřednictvím Fondu Gábi, který byl zřízen v rámci nadace Konto Bariéry. Více o těchto aktivitách ZDE.


KOUPIT KNIHU